Aktuality

Prezident Medzinárodnej únie notárstva navštívil Slovensko

Informácie pre prijímateľov podielu zaplatenej dane (2%) (aktualizované)

Cezhraničné semináre Európskej notárskej siete - Bratislava, Brno.

- Medzinárodný deň notárstva

Notárska komora SR už aj na Google+ navštívte naše prezentačné stránky

Karlovarské právnicke dni - Najlepším časopisom na Slovensku je pre tento rok Ars Notaria

Vývoj inštitúcie notárstva na Slovensku

- Elektronický výpis z OR od notára prináša úsporu času a peňazí - Notárska komora SR v spolupráci s ministerstvom spravodlivosti a spoločnosťou Atos vybudovala informačný systém, na základe ktorého sa proces získania výpisov z Obchodného registra SR pre podnikateľov podstatne zjednodušil. Od 1. decembra 2011 môžu občania na kontakt s Obchodným registrom využívať aj služby všetkých 341 notárov na Slovensku.

- Notárska komora SR už aj na Facebooku - Notárska komora SR zriadila svoju prezentačnú stránku už aj na sociálnej sieti Facebook. Používatelia tejto sociálnej siete majú možnosť pridať si túto stránku k obľúbeným vďaka čomu budú mať sále čerstvé informácie o novinkách, zmenách a pod. ktoré sa notárstva týkajú. Budeme radi, ak túto stránku navštívite. 

Európsky zoznam notárov - Ide o centralizovaný zoznam notárov pôsobiacich v EU. Ak chcete vyhľadať notára, musíte si zvoliť krajinu, v ktorej by mal notár pôsobiť. Potom môžete zadat dalšie volitelné kritériá vyhľadávania. Zoznam je priebežne aktualizovaný.